WUKO Kraków – Udrażnianie Kanalizacji

WUKO KRAKÓW

Dysponujemy sprzętem „WUKO” które zapewnia czyszczenie, udrażnianie i płukanie kanalizacji sanitarnej i deszczowej metodą hydrodynamiczną, która polega na bezinwazyjnym wprowadzeniu wody pod dużym ciśnieniem co zapewnia doskonałą penetrację instalacji i umożliwia usunięcie nagromadzonych osadów.

Kanalizacja Kraków – usługi APK Kraków- specjalizujemy się w czyszczeniu i udrażnianiu instalacji kanalizacji sanitarnej, pionów kanalizacyjnych, instalacji kanalizacji deszczowej.

Posiadamy profesjonalny sprzęt i odpowiednie doświadczenie, które pozwoli nam dobrze wykonać zleconą usługę udrażniania i czyszczenia kanalizacji.

Oferujemy szybki czas realizacji usług – szybkie czyszczenie i przepychanie kanalizacji mechanicznie i metodą ciśnieniową WUKO!

Metoda Czyszczenia kanalizacji metodą ciśnieniową (hydrodynamiczną)  WUKO – Czyszczenie i udrażnianie rur wykonuje się dostarczonym pod dużym ciśnieniem strumieniem wody. Dysze czyszczące są dostosowane do różnego rodzaju kanalizacji, osadu i miejsca zatoru.

Metoda WUKO wykorzystywana jest do udrażniania i czyszczenia rur kanalizacji bytowej jak i deszczowej, czy technologicznej , oraz  studzienek, pionów, poziomów, podejść i wpustów ulicznych.